Vaše dáta sú v podnikaní to najcennejšie, čo máte! Chráňte ich!

Bezpečnosť Vašich dát je v dnešnom svete rovnako dôležitá ako fyzická bezpečnosť Vašej kancelárie, Vášho auta či Vášho domu. Pripravili sme pre Vás množstvo nástrojov na lepšie zabezpečenie Vašich dát a osobných údajov, ktoré sú nevyhnutné pre Vaše podnikanie.

Vykonáme bezpečnostný test Vášho internetového pripojenia a zabezpečenia počítača na základe profesionálnych nástrojov svetovej špičky v kybernetickej bezpečnosti, českej spoločnosti Avast. Naši bezpečnostní experti vyčistia Váš počítač od potenciálne škodlivých súborov. Skontrolujú bezpečnosť Vášho internetového pripojenia a okolitých zariadení. Poučia Vás o nebezpečnom správaní a dohliadnu na časté chyby, ktoré používatelia na internete robia.

Bezpečnostný test trvá maximálne 24 hodín a nezabraňuje Vám vo Vašej práci. Na konci celého bezpečnostného auditu dostanete protokol o bezpečnostnom audite a náš špecialista Vás poučí o hrozbách a zabezpečení, ktoré je potrebné dodržiavať.

Preveríme bezpečnosť Vášho počítača a internetového pripojenia

Antivírus

V reálnom čase inteligentne zistí a zablokuje vírusy, ransomware, trójske kone, a ďalšie malware.

Celkový test

Pomocou špecializovaného testu nájde všetko od skrytého malwaru a hrozieb v prehliadači až po zastaraný softvér a iné chyby zabezpečenia.

Behaviorálny štít

Odhalí podozrivé správanie softvéru a ochráni vás pred doposiaľ neznámymi hrozbami aj ransomwarom.

CyberCapture

Analyzuje neznáme a potenciálne škodlivé súbory v cloude a pokiaľ zistí, že sa jedná o hrozbu, vydá aktualizáciu zabezpečenia pre všetkých užívateľov.

Firewall

Na rozdiel od základného firewallu od Windows ponúka pokročilú kontrolu nad prichádzajúcimi a odchádzajúcimi dátovými prenosmi.

Štít proti ransomwaru

Zablokuje nedôveryhodné aplikácie a ransomware, ktoré mohli zmeniť, zmazať alebo zašifrovať vaše osobné fotografie a súbory.

Overené weby

Zaistí bezpečné nakupovanie na internete. Ochráni Vás pred falošnými webovými stránkami, ktoré kradnú heslá alebo bankové a prihlasovacie údaje.

Inšpektor Wi-Fi

Automaticky odhalia slabiny Vašej domácej bezdrôtovej (aj káblovej) siete, aby do nej neprenikli hackeri.

Štít webovej kamery

Zabráni nedôveryhodným aplikáciám v špehovaní Vašich aktivít cez webovú kameru počítača.

Štít citlivých dát

Zabráni spywaru v sliedení vo Vašich daňových priznaniach, zdravotných záznamoch či iných citlivých dokumentoch.