Vaše data jsou v podnikání to nejcennější, co máte! Chraňte je!

Bezpečnost Vašich dat je v dnešním světě stejně důležitá, jako fyzická bezpečnost Vaší kanceláře, Vašeho auta či Vašeho domu. Připravili jsme pro Vás řadu nástrojů pro lepší zabezpečení Vašich dat a osobních údajů, které jsou nezbytné pro Vaše podnikání.

Provedeme bezpečností test Vašeho internetového připojení a zabezpečení počítače na základě profesionálních nástrojů světové špičky v kybernetické bezpečnosti, české společnosti Avast. Naši bezpečnostní experti vyčistí Váš počítač od potencionálně škodlivých souborů. Zkontrolují bezpečnost Vašeho internetové připojení a okolních zařízení. Poučí Vás o nebezpečném chování a dohlédnou na časté chyby, které uživatelé na internetu dělají.

Bezpečnostní test trvá maximálně 24 hodin a nezabraňuje Vám ve Vaší práci. Na konci celého bezpečnostního auditu dostanete protokol o výsledcích bezpečnostního auditu a náš specialista Vás poučí o hrozbách a zabezpečení, které je potřeba dodržovat.

Prověříme bezpečnost Vašeho počítače a připojení:

Antivir

V reálném čase inteligentně zjistí a zablokuje viry, ransomware, trojské koně, a další malware.

Celkový test

Pomocí specializovaného testu najde vše od skrytého malwaru a hrozeb v prohlížeči až po zastaralý software a jiné chyby zabezpečení.

Behaviorální štít

Odhalí podezřelé chování softwaru a ochrání vás před doposud neznámými hrozbami i ransomwarem.

CyberCapture

Analyzuje neznámé a potencionální škodlivé soubory v cloudu a pokud zjistí, že se jedná o hrozbu, vydá aktualizaci zabezpečení pro všechny uživatele.

Firewall

Na rozdíl od základního firewallu od Windows nabízí pokročilou kontrolu nad příchozími a odchozími datovými přenosy.

Štít proti ransomwaru

Zablokuje nedůvěryhodné aplikace a ransomware, které mohly změnit, smazat či zašifrovat Vaše osobní fotografie a soubory.

Ověřené weby

Zajistí bezpečné nakupování na internetu. Ochrání Vás před falešnými webovými stránkami, které kradou hesla nebo bankovní a přihlašovací údaje.

Inspektor Wi-Fi

Automaticky odhalí slabiny Vaší domácí bezdrátové (i kabelové) sítě, aby do ní nepronikli hackeři.

Štít webové kamery

Zabrání nedůvěryhodným aplikacím a slídilům ve špehování Vašich aktivit přes webovou kameru počítače.

Štít citlivých dat

Zabrání spywaru ve slídění ve Vašich daňových přiznáních, zdravotních záznamech či jiných citlivých dokumentech.